SPOTKANIE Z PANEM WŁODZIMIERZEM KOPERKIEWICZEM W KLASACH ?0?

25 października 2012 roku klasy ?0? gościły w swojej szkole znanego Opocznianina, pana Włodzimierza Koperkiewicza. Dzieci od razu zainteresował strój gościa i zaczęły zadawać mnóstwo pytań. Interesowało je między innymi jak w dawnych czasach dzieci spędzały czas wolny i jakimi zabawkami się bawiły. Po wyczerpujących odpowiedziach pan Włodzimierz wprowadził dzieci w nastrój zadumy. Wyjaśnił dzieciom kto to jest patriota, kim byli nieznani żołnierze oraz uświadomił dlaczego warto odwiedzać groby nieznanych żołnierzy. Dzieci także wykazały się dużą wiedzą na temat czasów wojennych, zaczerpniętą głównie od dziadków. Na zakończenie dzieci podziękowały panu Włodzimierzowi za tak pouczające spotkanie i wręczyły wcześniej wykonane laurki.