Szkolny konkurs przyrodniczo ? plastyczny ?Zaprojektuj przyrodniczą grę chodnikową? - podsumowanie i zakończenie

10 lutego 2017 roku, w klasie VI D odbyły się nietypowe zajęcia przyrody. Nastąpiło na nich bowiem podsumowanie i zakończenie szkolnego konkursu przyrodniczo ? plastycznego ?Zaprojektuj przyrodniczą grę chodnikową?. Pani Małgorzata Kozłowska, dyrektor naszego zespołu szkół oraz Pan Andrzej Śliwka, pracownik Urzędu Miejskiego w Opocznie wręczyli autorom najlepszych prac nagrody ufundowane przez Urząd Miejski w Opocznie i pochodzące z zasobów szkoły oraz dyplomy. Nagrody otrzymali: za I miejsce: Maja Świderska z klasy V B i Wiktor Wiśkowski z klasy V B, za II miejsce: Maja Gruszczyńska z klasy V A i Filip Kucharski z klasy VI D, za III miejsce: Filip Rajski z klasy V A i Natalia Milczarczyk z klasy VI D, za wyróżnienie: Damian Sijer z klasy IV A i Michał Brzeziński z klasy VI C. W czasie wręczania nagród w postaci prezentacji PowerPoint przedstawiono nagrodzone prace. Wszystkie 22 prace konkursowe znalazły się na wystawie. Pani Małgorzata Kozłowska i Pan Andrzej Śliwka pogratulowali uczestnikom konkursu ciekawych pomysłów i ekologicznych postaw. Zajęcia przeprowadzone przez Panią Marzannę Mastalerz zakończyły się zwiedzaniem wystawy z pracami wszystkich uczestników konkursu.

Dla  autorów prac przygotowano też pamiątkowe upominki ufundowane przez Nadleśnictwo Opoczno.