MY LITTLE CHRISTMAS SONG

Festiwal Piosenki Anglojęzycznej Dla Dzieci MY LITTLE CHRISTMAS SONG (13.12.2016, ZSS nr 1 w Opocznie) to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju.  Był on przeznaczony dla najmłodszych ? uczniów zerówek i klas 1-3 Jedynki. Do udziału w konkursie przystąpili: Adaś Gwadera, Natalia Cieluch, Oliwia Woźniak z klasy 0A, Patrycja Aleksandrowicz, Maja Wasiak 2A, Martyna Siedlecka, Iga Bielas, Maja Siwiec 2B, Małgosia Szewczyk, Lena Kobierska 2C, Iga Zaborowska, Gabrysia Wychowaniec 2D, Maja Dziubelska, Jagoda Stępień  3B, Oliwia Listopadzka,  Zuzia Bąk, Maja Krajewska  3E, Zosia Konecka, Ola Nalewczyńska, Oliwier Pejski, Iga Berc, Weronika Zalega i Jan Wąsik  z 3C, Agatka Marszałek  2E, Wiktoria Zalega,  Marysia Ceglarska z 3E. Małe gwiazdy estrady wykonywały utwory o tematyce Bożonarodzeniowej w Języku angielskim. Poziom występów był naprawdę wysoki, zaś aranżacje piosenek wesołe, naturalne. Każdy uczestnik otrzymał z rąk  V-ce Dyrektora Pana Arkadiusza Felisa pamiątkowy dyplom za I miejsce, zestaw kosmetyków dla dzieci  oraz gadżety wydawnictw językowych. Najlepszą nagrodą dla organizatorów i nauczycieli opiekunów był uśmiech dziecka. Gratulacje należą się wszystkim maluchom.

Organizatorzy festiwalu Urszula Cieluch i Karina Świtkowska pragną podziękować wam drogie dzieci za wasze wspaniałe występy i piosenki śpiewane od serca. Dziękujemy również nauczycielom, którzy wyrazili chęć uczestnictwa w tej imprezie i przygotowali do niej swoich podopiecznych. Podziękowania kierujemy również do Dyrekcji Zespołu Szkół Samorządowych nr 1 w Opocznie oraz pracowników szkoły za wszelkie okazane nam wsparcie przy organizacji festiwalu. Sponsorami nagród są Drogerie Rossmann, wydawnictwa językowe Oxford University Press i Macmillan. Dziękujemy wszystkim  uczniom z najfajniejszej w szkole klasy 2D gimnazjum za kompleksową obsługę imprezy.