Klasy 0 a i 0 c w MDK

24 listopada 2016 roku uczniowie kl. 0a (wych. p. S. Zalega) i 0c (wych. A. Rożenek) odwiedziły Miejski Dom Kultury. W czasie zwiedzania uczniowie mieli możliwość zapoznać się z działalnością MDK od zaplecza. Pierwszym punktem w programie było oglądanie wystawy prac plastycznych ?Barwy jesieni?. Następnie dzieci udały się na scenę sali widowiskowej, gdzie aktywnie uczestniczyły w rozmowie na temat pracy aktorów i innych osób związanych ze sceną, obejrzały kulisy oraz bawiły się i tańczyły w światłach reflektorów. Dużo wrażeń dostarczyło także oglądanie kabiny oświetleniowca, dźwiękowca i kinooperatora. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w sali muzycznej. Wycieczka rozbudziła w uczniach chęć rozwijania swoich talentów artystycznych i z pewnością wielu z nich skorzysta z zajęć organizowanych przez MDK.