Święty Mikołaj ...

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia 2016 roku  z workiem pełnym prezentów i z pomocnikami  przyjechał również  do naszej szkoły.  Jego wizyta w zerówce, to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego  starannie. Każda grupa wykonuje bardzo ciekawe prace plastyczne. Wszystkie klasy przygotowują również piosenki i wiersze. Mikołaj  oprócz worka pełnego prezentów przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań. Na zakończenie Święty Mikołaj osobiście wręczał prezenty przedszkolakom. Dzieci  były podekscytowane tym dniem.  W podziękowaniu za upominki zaśpiewały dla gości piosenki oraz wręczyły własnoręcznie wykonane laurki.