Finał konkursu ekologicznego ? Naszą misją-stop niskim emisjom?.

9 czerwca a ZSS nr 3 w Opocznie odbył się finał II edycji konkursu ekologicznego organizowanego przez opoczyński Zakład Energetyki Cieplnej we współpracy z ZSS nr 3. Jego tematem była ochrona środowiska poprzez ograniczenie niskiej emisji, a wzięli w nim udział uczniowie z opoczyńskich szkół, a wśród nich nasza szkoła.

Rozgrywki finałowe poprzedzone były szkolnymi eliminacjami ( uczniowie starsi pisali test, młodsi malowali plakat o tematyce ekologicznej), w wyniku których wyłoniono reprezentację szkoły.

Nasza drużyna w składzie: Michał Kochanowski i Jakub Wróbel (obaj z klasy III A), Julia Stępień (klasa II F), Maciej Jurek i Joanna Łuczka (oboje z klasy VI B) oraz Adam Stępień (klasa VI D)  zajęła II miejsce.

Eliminacje szkolne zorganizowała i opiekunem reprezentacji szkoły w czasie finałowych zmagań konkursowych była pani Alina Kaźmierczyk.