Spotkanie z poetkami z Opoczyńskiego Klubu Literackiego ?Nad Wąglanką?

W dniu 1 czerwca 2016 roku w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z poetkami z Opoczyńskiego Klubu Literackiego ?Nad Wąglanką?, zaproszonymi przez panią pedagog Danutę Wedlechowicz i panią Wiesławę Boczek . Pani Józefa Nita i Pani Mirosława  Michałowska zaprezentowały swoje wiersze, które treścią odnosiły się do wiosny, zwierząt, kwiatów. Przekazywały dużo radości i były pełne optymizmu. Dzieci uważnie wysłuchały utworów, a następnie zostały obdarowane cukierkami. Na ręce pani Wiesławy Boczek poetki przekazały prezent  w postaci rzeźby, która przedstawia wszystko to o czym mówiły wiersze poetek. Uczniowie podziękowali za spotkanie gromkimi brawami i kolorowymi kwiatami, które sami wykonali na zajęciach w świetlicy szkolnej. Spotkani było bardzo udane, a dzieci zadowolone.