Wojewódzki konkurs ekologiczny rozstrzygnięty

- sukces uczniów z naszej szkoły.

23 listopada 2015 r. o godzinie 10.00 w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Łodzi jury konkursu Czysto wokół nas świat posprzątać czas ? czyli w poszukiwaniu nielegalnych składowisk odpadów, wytypowało 8 spośród 106 zakwalifikowanych prac tj. albumów, prezentacji multimedialnych, filmów  i t p. oraz wyłoniło laureatów.

Grupa dziewcząt z klasy 6 B wskładzie: Natalia Jaźwiec, Agata Książek, Wiktoria Skoneczna, Wiktoria Stępień, Urszula Rożenek otrzymała wyróżnienie ( koordynatorką pracy była pani Alina Kaźmierczyk).

7 grudnia 2015 r. w Miejskim Domu Kultury w Łodzi  miało miejsce uroczyste podsumowanie konkursu. Wyróżnionym dziewczętom nagrody wręczyli: Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Łodzi pan Kazimierz Perek oraz Łódzki Kurator Oświaty pan Jan Kamiński.

Dziewczętom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów