Stowarzyszenie "Pomagajmy Zwierzętom" na spotkaniu w klasie IV b

Klasa IV B wraz z wychowawczynią Panią Iwoną Bogacz zaprosiła Stowarzyszenie "Pomagajmy Zwierzętom" na spotkanie i wspólną dyskusję o szacunku do zwierząt. Dzieci były bardzo otwarte i aktywne. Z zapałem podawały mnóstwo przykładów humanitarnych działań w stosunku do pokrzywdzonych zwierząt. Z zainteresowaniem słuchały o różnych przygodach za zwierzętami  tej organizacji, poznały też stronę internetową SPZ.
Uczniowie klasy IV B mają ogromną empatię w stosunku do zwierząt, rozumieją co to znaczy szacunek dla zwierząt i odpowiedzialność za nie. Dzieci dowiedziały się wiele praktycznych rzeczy, jak szukać zagubionego zwierzaka lub co zrobić gdy się zagubionego znajdzie. To była ciekawa lekcja wychowawcza.