Wspaniały sukces taneczny Izy Kmiecik i Julii Jóźwik

20 czerwca  w Drzewicy odbyły się I Ogólnopolskie Spotkania Taneczne o puchar burmistrza. Turniej zorganizowany w Regionalnym Centrum Kultury zgromadził 670 tancerzy z całego kraju. Wśród nich znalazły się też Iza i Julia odnosząc wielki zespołowy sukces. W kategorii Debiuty w grupie młodszej, 3 lokata( styl taniec nowoczesny/hip-hop) przypadła grupie Juli natomiast grupa Izy, w kategorii Kontynuacje grupa starsza, uplasowała się na najwyższym stopniu podium(styl taniec nowoczesny/hip-hop).

 

 

 

Iza Kmiecik i Julia Jóźwik to uczennice tej samej klasy (po wakacjach będzie to już klasa 6D). Obie uczą się doskonale, nagrody za naukę wręczała im sama  pani dyrektor. I chociaż obie należą do Klubu Tanecznego TICO, to ich kariera taneczna  jest  nieco inna.  Iza posiada bardzo bogaty  dorobek taneczny bo tańczy też zdecydowanie  dłużej ( już od 5 roku życia) i w swej tanecznej karierze wielokrotnie reprezentowała Centrum Tańca i Ruchu TICO oraz miasto Opoczno na turniejach i zawodach rangi ogólnopolskiej w kategorii tanecznej ?rekreacja? bardzo często klasyfikując się na najwyższym stopniu podium.  Julia jest w TICO dopiero od 2 lat.

Obie dziewczyny trenują obecnie pod okiem Pani Agnieszki Staniec mistrzyni Polski i świata w tańcu nowoczesnym i obie mają to samo marzenie-wystąpić w programie ?You can danse? oraz zatańczyć na Brodwayu w Nowym Yorku. Życzymy powodzenia i trzymamy k