Dzień Rodziny - klasy 3d i 3b

Dnia 04.06.14 r. uczniowie kl.IIId (wych. K.Klimek) i kl. III b ( wych. M. Barul) obchodzili Dzień Rodziny. Kl .IIIc ( wych. A.Bednarczyk ) obchodziła Dzień Matki.  Na te uroczystości dzieci przygotowały część artystyczną. Zaproszonym gościom :  mamusiom,  tatusiom, uczniowie wyrecytowali wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli tańce oraz grali na flażoletach. Dzieci mówiły o tym jakich cudownych rodziców mają, oraz podziękowały za trud włożony w ich wychowanie. Dzieci pamiętały również o wręczeniu słodkiego upominku.                                                                                              Nad przygotowaniem montażu słowno ? muzycznego czuwały wychowawczynie klas III z p. M. Urazińską.