WYSTĘPY ARTYSTYCZNE KLAS ?0?

30 maja 2014 roku dzieci uczęszczające na tańce do Akademii Młodego Idola wzięły udział w szkolnym konkursie ? Ty też masz talent?. Przedszkolaki otrzymały medale oraz słodki poczęstunek.

Tego samego dnia reprezentanci z klas ?0? a, b, c, d pokazali swój talent w Miejskim Domu Kultury w Opocznie na XI PRZEDSZKOLNYCH PREZENTACJACH ARTYSTYCZNYCH.  Dzieci zaprezentowały się w programie ? Koncert życzeń?, za co otrzymały dyplom dla przedszkola oraz nagrody ufundowane przez Urząd Miejski w Opocznie. Do występów dzieci przygotowały: p. Sylwia Zalega, p. Anna Filipczak,                    p. Mirosława Synowiec, p. Anna Król, p. Monika Piekarska- Orko, p. Katarzyna Sołtysiak.

Kolejnym ekscytującym dniem dla przedszkolaków okazała się niedziela 1 czerwca 2014 roku. Dzieci pod opieką rodziców, p. S. Zalegi i p. A Król wystąpiły na

II OPOCZYŃSKICH DNIACH RODZINY dając wspaniały pokaz.