Oddaj na nich głos!

Uczniowie z klasy 4D w składzie: Izabela Kmiecik, Bartosz Koziarski, Jakub Pastuszka, Oliwia Sałaj, Wojtek Szumlański oraz uczeń z klasy 6 Patryk Stępień. Przystąpili do konkursu organizowanego przez National Geographic Channel pod tytułem ?Odkrywcy kosmosu?
                       Uczniowie musieli zrobić model Układu Słonecznego i zaprezentować go w formie elektronicznej. Pracami zespołu konkursowego kierowała pani Alina Kaźmierczyk.
                      Model Układu słonecznego można podziwiać w wejściu do szkoły, natomiast filmik będący efektem zmagań zespołu znajduje się na stronie - http://natgeotv.com/pl/konkurs TU NALEŻY KLIKNĄĆ BY ZAGŁOSOWAĆ
(film należy znaleźć w galerii po wcześniejszym wejściu w zakładkę Konkurs dla szkół Odkrywcy Kosmosu)
                     Młodzi ?odkrywcy kosmosu? proszą o oddanie głosu na ich pracę. W konkursie przewidziane są nagrody dla szkoły, która otrzyma największą ilość głosów internautów. Zaproście znajomych do głosowania na naszą szkołę.

DZIĘKUJEMY
                                                                                                         grupa konkursowa