Świąteczne spotkanie w klasach O-III

19 grudnia 2013 roku w Sali A-V panuje nastój Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie szkoły podstawowej O-III wraz ze swymi wychowawcami kolędują oglądając Jasełka przygotowane przez     s. Barbarę w wykonaniu klas 3a i 3d. Jasełka ??Co ubogim dam, to u Boga mam?? uwieńczyły tegoroczne adwentowe oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia zatytułowane ? UBoga droga?.

Niech pozostaną nam w pamięci słowa Anioła, które wypowiedział do Dorotki, która miała dobre serce? Co ubogim dasz, to u Boga masz. Pan Jezus widział Twoje dobre czyny, najwięcej Bogu dajesz, dzieląc się z innymi.?

Po wspólnym kolędowaniu i złożeniu wszystkim życzeń przez panią wicedyrektor Elżbietę Paduszyńską wychowawcy wraz z uczniami udali się do swoich klas na życzenia opłatkowe i słodki poczęstunek.