TPZ - podziękowanie

Szkoły Podstawowej nr 1 w Opocznie

Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt w Opocznie w imieniu swoich czworonożnych podopiecznych przekazuje serdeczne podziękowania uczniom i ich rodzicom, dyrekcji oraz wychowawcom, za udział w akcji zbiórki karmy i akcesoriów dla bezdomnych zwierząt z naszej gminy.

Humanitarny stosunek do zwierząt i wielkie serce uczniów sprawiły, że zebrano i przekazano do schroniska w Różannej w obecności TPZ ok. 63 kg suchej karmy i 40 kg karmy w puszkach. Ponadto posłania, zabawki itp. Najwięcej kg karmy podarowała nam klasa V D.

Szczególne podziękowania kierujemy do opiekuna akcji pani Marzanny Mastalerz za osobiste zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu tej akcji na terenie szkoły.

Życzymy wszystkim uczestnikom i koordynatorom akcji spełnienia marzeń w roku 2014 i przekazujemy wielkie:

DZIĘKUJEMY

Opoczno dnia 13 stycznia 2014