Podsumowanie programu edukacji ekologicznej pn. ?Opoczyńskie Eko-trendy?

POWIATOWY KONKURS EKLOGICZNY

      6 grudnia 2013 roku w Starostwie Powiatowym w Opocznie miało miejsce podsumowanie programu edukacji ekologicznej pn. ?Opoczyńskie Eko-trendy? realizowanego przez powiat opoczyński.

 

W czasie podsumowania ogłoszono również wyniki konkursu ekologicznego: ?Przyroda powiatu opoczyńskiego ? zagrożenia, ochrona, przyszłość? zorganizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie. II miejsce w kategorii szkół podstawowych klas IV-VI zajął zespół z naszej szkoły: Agata Domańska i Zuzanna Jędrasik za wykonanie gry planszowej ?Środowisko ? ważna rzecz?. Opiekunem zespołu była p. Marzanna Mastalerz.  W kategorii nauczycieli/opiekunów II miejsce zajęła p. Marzanna Mastalerz, a w kategorii zespołów szkolnych, zespół naszej szkoły w składzie: Agata Domańska, Justyna Dulnikiewicz, Zuzanna Jędrasik,  Kacper Konecki, Mateusz Kresa i Wiktoria Nowak,  został nagrodzony zestawem książek ekologicznych. Nagrodzone prace można obejrzeć na stronie internetowej http://www.ekologiaopoczno.pl/ .