Wycieczka do lasu klas 2A, 2B i 2C

Dnia 17 października 2013 r. uczniowie klas 2A, 2B i 2C wraz z wychowawczyniami uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do pobliskiego lasu. Po przyjeździe na miejsce na dzieci czekał pan leśniczy, który bardzo ciekawie opowiadał o zwierzętach i roślinach leśnych. Następnie zaprosił uczniów do spaceru po lesie szlakiem turystycznym. W czasie tego spaceru dzieci rozpoznawały i nazywały drzewa po liściach i owocach, zbierały dary jesieni do klasowego koszyczka. Pogoda nam dopisała a spacer zakończył się ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Wszyscy zjedli je z wielkim apetytem. Pełni wrażeń, dobrego humoru i pełnego koszyka darów jesieni wszyscy wrócili do szkoły. Wycieczka była bardzo udana, to był mile spędzony czas.