WYCIECZKA KLAS DO ZOO SAFARI

WYCIECZKA KLAS 1A, 1B i 1C DO ZOO SAFARI

W BORYSEWIE

13 czerwca uczniowie klas 1A, 1B i 1C wyjechali na wycieczkę do Zoo Safari  w Borysewie. Podczas wyprawy przez krainę egzotycznych zwierząt podziwialiśmy : białe i złote tygrysy bengalskie, mandryle, strusie afrykańskie, zebry Chapmana i wiele innych egzotycznych zwierząt z całego świata. Pierwszym punktem wycieczki było MINI ZOO,  w którym dzieci mogły pojeździć na kucyku szetlandzkim, spotkać się i pobawić z przyjacielskimi zwierzakami : kózką miniaturką, alpaką, świnką wietnamską, owieczkami kameruńskimi. Kolejnym punktem wycieczki była przejażdżka kolejką podczas której przewodnik bardzo ciekawie opowiadał o życiu zwierząt żyjących w Zoo Safari. Następnym punktem wycieczki były zajęcia edukacyjne i spotkanie z żywymi wężami i żółwiami ? nikt podczas tych zajęć się nie nudził. Po zajęciach edukacyjnych na dzieci czekał pyszny obiad. Ostatnim punktem wycieczki była Figlarnia, która znajdowała się w kompleksie namiotów sferycznych. W tej magicznej krainie dzieci mogły poskakać na trampolinie, zmierzyć się z kosmicznym torem przeszkód, dać nura do basenu z piłeczkami i zjechać  z dziewięciometrowej dmuchanej zjeżdżalni. Wszyscy pełni wrażeń i zadowoleni z atrakcji wycieczki wrócili do Opoczna.