Karnawałowy zawrót głowy !!!

W poniedziałkowe popołudnie 14 stycznia 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 1 słychać było gwar i muzykę, błyskały kolorowe światła a w powietrzu unosił się kolorowy dym. W tak ciekawy sposób zorganizowaliśmy naszym najmłodszym uczniom zabawę choinkową. Niezmiernie różnorodny i atrakcyjny program taneczny zachęcił do zabawy wszystkie dzieci. Najpierw maluchów porwały do tańca stare rytmy dziecięcych zabaw i pląsów a potem najnowsze przeboje dyskotekowe.

Śpiewaliśmy, tańczyliśmy, robiliśmy kółeczka, wężyki, pociąg i naśladowaliśmy za wodzirejem nowoczesne układy taneczne. Wśród tańczących można było podziwiać wróżki, księżniczki, zajączki, kotki, strażaków, rycerzy oraz wiele innych tajemniczych postaci. To była wspaniała zabawa, która wprowadziła prawdziwie pogodny i radosny karnawałowy nastrój w naszej szkole