Andrzejki w klasach ?0?

Tradycja wróżenia w Wigilię św. Andrzeja jest głęboko zakorzeniona w naszej narodowej kulturze. Prawdziwa zabawa andrzejkowa musi być pełna wróżb. Najważniejsze z nich to lanie wosku przez klucz, zabawy sercowe, wyścig butów, wrzucanie monety do czarodziejskiego pudełka czy czarodziejskie talerze z ukrytymi przedmiotami ? dzięki tym tradycyjnym elementom andrzejek, dzieci mogły pobawić się w poznawanie swojej przyszłości, co dostarczyło obecnym wielu przeżyć i emocji. Wróżby i przepowiednie, wprowadziły dzieci w magiczną atmosferę tego święta. Uroku dodawały naszej uroczystości pięknie przystrojone dekoracjami sale . Nie zabrakło także wspólnej zabawy przy muzyce i smakołyków przygotowanych przez rodziców. Śmiechu było co niemiara, a teraz czekamy na Świętego Mikołaja!