Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie

im. Kornela Makuszyńskiego

Uczniowie wyróżnieni w roku szkolnym 2013/2014

 

Uczniowie wyróżnieni Szkoła Podstawowa

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Średnia

1

Chudzicka Jagoda

Vc

6

2

Jęcek Paulina

IV b

6

3

Kmiecik Izabela

IV d

6

4

Łukowiak Oliwia

Vc

6

5

Michałowska Laura

Vb

6

6

Pilich Dominika

IV d

6

7

Salaj Oliwia

IV d

6

8

Gancarz Maria

Va

5,91

9

Grabowska Kamila

IV b

5,91

10

Jurek Maciej

IV b

5,91

11

Kujawska Justyna

Vc

5,91

12

Piotrowska Nadia

IV d

5,91

 

13

Jóźwik Julia

IV d

5,81

14

Stępień Adam

IV d

5,81

15

Pacan Patrycja

Vc

5,73

16

Mokrowiecka Martyna

Vd

5,72

17

Niedzielska Alicja

IV d

5,72

18

Gajewski Filip

Va

5,63

19

Królikowski Jakub

IV c

5,63

20

Paszkowska Amelia

Vb

5,63

21

Pęczek Krzysztof

Vb

5,63

22

Skorupa Maciej

IV d

5,63

23

Tomczyk Aleksandra

IV c

5,63

24

Jurek Alicja

IV a

5,55

25

Gołuchowska Gabriela

Vd

5,54

26

Szumlański Wojciech

IV d

5,54

27

Szymaniak Izabela

Vd

5,54

28

Titarenko Ewa

IV d

5,54

29

Wrona Jakub

IV c

5,54

30

Białas Milena

IV c

5,45

31

Ciesielska Wiktoria

IV d

5,45

32

Kopera Martyna

Vd

5,45

33

Mastzalerz Klaudia

Vd

5,45

34

Mączyńska Maja

Va

5,45

35

Pacan Zuzanna

Vb

5,45

36

Paduch Krzysztof

IV c

5,45

37

Sobczyk Bartosz

Vc

5,45

38

Świąder Karolina

Vc

5,45

39

Wilk Agata

Vc

5,45

40

Bartyzel Martyna

Vd

5,36

41

Bednarek Kacper

Vb

5,36

42

Dziubelska Natalia

Vb

5,36

43

Gajewska Weronika

Va

5,36

44

Koziarski Michał

IV b

5,36

45

Krawczyk Jan

IV a

5,36

46

Kresa Martyna

IV c

5,36

47

Kucharska Zuzanna

Vc

5,36

48

Kuleta Natalia

IV b

5,36

49

Łuczka Joanna

IV b

5,36

50

Nalewczyńska Joanna

IV b

5,36

51

Pastuszka Jakub

IV d

5,36

52

Rybczyńska Izabela

IV b

5,36

53

Szkurłat Matylda

IV b

5,36

54

Szpoton Igor

IV d

5,36

55

Wojciechowski Kacper

Vc

5,36

56

Zglenicki Jan

IV d

5,36

57

Baran Olga

IV a

5,27

58

Chmal Martyna

IV c

5,27

59

Fatel Maja

Vd

5,27

60

Janowski Dawid

IV a

5,27

61

Lasota Alicja

IV b

5,27

62

Prokop Martyna

Vd

5,27

63

Rożenek Urszula

IV b

5,27

64

Stępień Izabela

IV b

5,27

65

Wijata Mikołaj

IV b

5,27

66

Budzyńska Maja

Vc

5,2

67

Bielas Zuzanna

IV d

5,18

68

Chrustowicz Wiktor

Vb

5,18

69

Koziarski Bartosz

IV d

5,18

70

Krawczyk Jan

IV d

5,18

71

Kucharska Julia

IV c

5,18

72

Pacan Magdalena

Vb

5,18

73

Ślęzak Martyna

IV a

5,18

74

Wielgo Katarzyna

IV c

5,18

75

Mastalerz Aleksandra

Vc

5,1

76

Adamczyk Agnieszka

Vc

5,09

77

Adamczyk Milena

Vd

5,09

78

Bartyzel Kacper

IV a

5,09

79

Borkowska Monika

Vb

5,09

80

Chrobak Martyna

IV a

5,09

81

Cuper Alicja

Vb

5,09

82

Kądziela Maria

IV c

5,09

83

Leśniewska Julia

Vb

5,09

84

Lewandowska Oliwia

IV b

5,09

85

Marszałek Piotr

IV b

5,09

86

Popis Mikołaj

Va

5,09

87

Skoneczna Wiktoria

IV b

5,09

88

Solnica Jakub

IV b

5,09

89

Śpiewak Jakub

Vc

5,09

90

Twardowska Weronika

IV c

5,09

91

Urazińska Natalia

Vc

5,09

92

Wiatr Maria

Vc

5,09

93

Więcek Amelia

IV a

5,09

94

Wróblewska Patrycja

Va

5,09

95

Bernat Aleksandra

IV c

5

96

Białecki Jakub

Vc

5

97

Daukszewicz Urszula

Vc

5

98

Eliasz Filip

IV c

5

99

Gaca Miłosz

IV d

5

100

Krzysztofik Małgorzata

Vd

5

101

Kurowska Olga

IV a

5

102

Oratyńska Kinga

IV c

5

103

Sadłowski Szymon

IV b

5

104

Tomasik Jacek

IV b

5

105

Włodarczyk Kuba

Vb

5

106

Pęchner Wiktoria

IV a

4,91

107

Stępień Wiktoria

IV b

4,91

108

Zdanowski Mateusz

IV a

4,91

109

Dróżdź Natalia

Va

4,9

110

Hernoga Weronika

Vb

4,9

111

Kałuża Maksymilian

IV d

4,9

112

Kozerawski Jakub

Vd

4,9

113

Piekarska Patrycja

Vd

4,9

114

Trojanowicz Weronika

IV c

4,9

115

Wojciechowska Paulina

IV c

4,9

116

Wrzosek Klaudia

Vb

4,9

117

Zych Wojciech

Vb

4,9

118

Brola Wiktor

IV b

4,82

119

Książek Agata

IV b

4,82

120

Stańczyk Michał

Vc

4,82

121

Ceterowski Hubert

Va

4,81

122

Kędziora Maksymilian

Vc

4,81

123

Korzeniowska Izabela

IV d

4,81

124

Kowalczyk Wiktor

IV c

4,81

125

Kucharczyk Mateusz

Va

4,81

126

Nowicka Klaudia

IV c

4,81

127

Pigułowski Bartosz

Vc

4,81

128

Stępień Jan

V a

4,81

129

Stępień Natalia

IV d

4,81

130

Wolowska Klaudia

Vb

4,81

131

Nita Magdalena

V d

4,8

 

Szukaj

Liczba odsłon

Odsłon artykułów:
1883237

Online

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.