Debiut uczennic z kl. II e i II c SP z Klubem Tanecznym ? Aster?

  

 

Aleksandra Wolska i Małgorzata Bogatek (kl. II e SP) wraz z siostrą Joanną Bogatek (kl. II c SP) uczestniczą od roku w dodatkowych zajęciach tanecznych w MDK w Opocznie w K.T. ?Aster? (główna siedziba w Tomaszowie Mazowieckim).  Trenują pod okiem p. Beaty Będerz znakomitej trenerki, która w ciągu swojej osiemnastoletniej działalności wypromowała wiele talentów tanecznych. Nasze uczennice dopiero stawiają pierwsze kroki w tańcu nowoczesnym i sportowym, ale już mają na swoim koncie pierwsze sukcesy: 

 

11. 03. 2017 r. w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się MISTRZOSTWA EKSTRAKLASY W TAŃCU SPORTOWYM, w których to debiutująca grupa (w składzie m.in. M. Bogatek, A. Wolska , J. Bogatek) w swojej kategorii Free Dance zajęła II zaszczytne miejsce!  Dodatkowo wystąpił jeden duet w tej samej kategorii, reprezentowany przez Małgorzatę Bogatek i Aleksandrę Wolska, uczennice z kl. II e naszej SP, debiutując przy naprawdę poważnej konkurencji, wywalczyły brązowy medal!! 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia i tak też jest w przypadku naszej opoczyńskiej grupy ?Aster?. W kolejną sobotę, tj. 18-ego marca w/w uczennice  zadebiutowały wraz z grupą w dużo poważniejszej imprezie tanecznej organizowanej przez Polski Związek Tańca Sportowego czyli w  ELIMINACJACH MISTRZOSTW POLSKI W TAŃCU SPORTOWYM  w Łodzi. Tym razem nasze uczennice  Wolska Aleksandra stanęły na najwyższym podium zajmując I miejsce w kategorii Fantasy Show Młodzicy, zdobywając kolejny puchar i złoty medal. Poza tym świetnie zaprezentował się nasz obiecujący duet w debiutach tej samej kategorii: Aleksandra Wolska i Małgorzata Bogatek. Dziewczynki podwyższyły swój wynik i z trzeciego miejsca, zdobytego w Tomaszowie Mazowieckim wskoczyły w Łodzi na pierwsze miejsce,  zdobywając swoje upragnione, pierwsze złoto! Gratulujemy pierwszych sukcesów i czekamy na kolejne fantastyczne osiągnięcia dziewczynek wraz z grupą  K.T. ?Aster?Trzymamy kciuki!