Roztańczona Jedynka

19 marca 2016r. w Zespole Szkół Samorządowych nr 1 w Opocznie odbyły się pokazy taneczne uczniów klas 0 ? IV szkoły podstawowej.  Uczniowie prezentowali swoje umiejętności taneczne przed licznie zgromadzonymi rodzicami i zaproszonymi gośćmi. 

 

        

Młodzi adepci sztuki tanecznej przygotowywali się przez cały semestr , uczestnicząc w zajęciach prowadzonych przez p. Justynę Grabską ? instruktora tańca hip hop. Każda grupa wiekowa zatańczyła dwa układy choreograficzne hip hop . W sumie na parkiecie zaprezentowało się  80  tancerzy. Ich prezentacje dostarczyły niezwykłych emocji i wzruszeń.

 

        Dla niektórych był to już kolejny występ. W styczniu najmłodsi tancerze zaprezentowali się na  Tanecznej Gali Jedynki, wzbudzając zachwyt i podziw. Pani Justyna Grabska dba nie tylko o doskonalenie umiejętności tanecznych swoich uczniów, również stara się ? oswoić? młodych artystów ze sceną, uczy jak  przełamać tremę i w pełni pokazać swój talent. Zaszczepione zainteresowanie tańcem od najmłodszych lat zaprocentuje w przyszłości świetną koordynacją, dobrą kondycją fizyczną a co najważniejsze pasją i zdrowym stylem życia.  WW.