Mistrzostwo Gminy w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt

Dnia 25.03.2014 r. w ZSS nr 2 odbyły się Mistrzostwa Gminy w Minipiłce Siatkowej Dziewcząt. Zawody zorganizowane były przez Szkolny Związek Sportowy w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do zawodów przystąpiły dwie drużyny reprezentujące  SP nr 3 i SP nr 1 w Opocznie.  Rywalizację na swoją korzyść rozstrzygnęły dziewczęta z naszej szkoły zwyciężając w setach 2 : 0 . Wygrywając ten mecz dziewczęta uzyskały tytuł Mistrza Powiatu w Minipiłce Siatkowej i otrzymały możliwość uczestnictwa w zawodach na szczeblu powiatowym. Uczennicom naszej szkoły gratulujemy. Skład zwycięskiej drużyny: Karch Klaudia, , Telusiewicz Agata, Ignerowicz Emilia, Stańczyk Aleksandra, Matusiewicz Julia, Domańska Agata, Kopera Martyna, Kempska Natalia, Kupis Wioleta, Kupis Wioleta.

 Opiekun: Paweł Guzik