ZWYCIĘSTWO W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

 

W dniu 08.01.2014 r. w ZSS nr 3 w Opocznie odbyły się zawody miejsko-gminne w minipiłkę ręczną dziewcząt. Do zawodów przystapiły dwie drużyny reprezentujące  SP nr 2 i SP nr 1 w Opocznie. Rywalizację na swoją korzyść rozstrzygnęły dziewczęta  z naszej szkoły wygrywając ostatecznie 5 : 2.Wygrywajac ten mecz dziewczęta uzyskały tytuł Mistrza Powiatu w Minipiłce Ręcznej i otrzymały możlwość uczestnicwa w zawodach na szczeblu powiatowym, które odbyły się w Drzewicy. Uczennicom naszej szkoły gratulujemy. A oto skład zwycięskiej drużyny:

 - JUSTYNA DULNIKIEWICZ ? KL VI A   
 - JULIA PIOTROWSKA - KL VI A
 - AGATA DOMAŃSKA ? KL VI B 
 - JULIA MATUSIEWICZ ? KL VI B
 - MARIA PIEKARSKA ? KL VI B
 - MICHALINA WRZOSEK ? KL VI B
 - KLAUDIA KARCH ? KL VI C
 - ALEKSANDRA KĘPSKA ? KL VI C
 - WERONIKA ROGOWSKA ? KL VI C
 - ALEKSANDRA STAŃCZYK ? KL VI C
 - AGATA TELUSIEWICZ ? KL VI C
 - JULIA DŁUGOSZ ? KL VI D
 - ALEKSANDRA JAKUBCZYK ? KL VI D
 - WIOLA KUPIS ? KL VI D     

   Opiekunami drużyny byli: Anna Pietras, Monika Guzik, Andrzej Domagała.