Turniej Powiatowy w Piłce Nożnej

Dnia 04.06.2013 na orliku przy ulicy Marii Curie Skłodowskiej odbył się turniej powiatowy w piłce nożnej chłopców szkoły podstawowej. Do zawodów zgłosiło się osiem drużyn, najlepszych w swoich gminach. Reprezentacja SP 1 po wygraniu wszystkich meczów w swojej grupie zajęła pierwsze miejsce i w walce o zwycięstwo w turnieju zmierzyła się z drużyną SP Ogonowice pokonując ją 5:1 i wywalczyła awans do zawodów rejonowych. Zawody rejonowe odbyły się następnego dnia na orliku przy ulicy Kossaka. Również w tym turnieju drużyna SP 1 pokonała wszystkich przeciwników.

SP 1 Opoczno ? SP Łęki Szlacheckie                                2:0

SP 1 Opoczno ? Koluszki                                                4:3

SP 1 Opoczno ? SP nr 12 Tomaszów Mazowiecki              1:0

Reprezentacja naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce i awansowała do finału wojewódzkiego w Łodzi. W finale chłopcy spisali się bardzo dobrze i zajęli wysokie czwarte miejsce w województwie łódzki. Skład reprezentacji: Dominik Raczyński, Piotr Budzyński, Patryk Lachowski, Maciej Pacan, Bartłomiej Kozera, Jonasz Szpoton, Kacper Świąder, Kacper Stańczyk, Szymon Kowalczyk, Mikołaj Kuleta, Wiktor Kuleta