Turniej Mini- Piłki Koszykowej dziewcząt i chłopców

 

        Dnia 1 marca 2013r. w ZSS nr 1 w Opocznie zostały rozegrany miejsko- gminny Turniej Mini- Piłki Koszykowej dziewcząt i chłopców.

W turnieju tym drużyna dziewcząt z SP nr 1 w Opocznie zajęła II miejsce, natomiast I miejsce wywalczyła drużyna ze SP nr 2 w Opocznie.

Drużyna młodych koszykarzy z SP nr 1 zajęła I miejsce i awansowała

do Mistrzostw Powiatu, które odbyły się w Drzewicy. Podczas Mistrzostw w Mini- Piłce Koszykowej w Drzewicy zawodnicy naszej szkoły zajęli VI miejsce.

Uczniowie, którzy dzielnie walczyli na boisku, wystąpili w składzie:

 

 

 

Dziewczęta

  1. Żaneta Bartyzel                      kl. VI B
  2. Marta Łyda                                     VI C
  3. Wiktoria Blacharska              VI C
  4. Klaudia Kuleta                       VI C
  5. Małgorzata Komorowska       VI C
  6. Iga Ciosk                                VI C
  7. Natalia Łukasik                      VI C
  8. Agata Telusiewicz                            V C
  9. Klaudia Karch                        V C
  10. Julia Twardowska                  VI A
  11. Natalia Jakubczyk                           VI C
  12. Marta Sobczyk                       VI C

 

Chłopcy

  1. Piotr Budzyński                    kl. VI A
  2. Kacper Świąder                     VI A
  3. Bartłomiej Augustyniak                 VI A
  4. Jakub Deka                                     VI A
  5. Krzysztof Kołodziejczyk       VI A
  6. Wojciech Wilk                       VI A
  7. Jan Szymczyk                       VI A
  8. Kacper Budzyński                 VI A
  9. Maciej Ciesielski                   VI A
  10. Kamil Benderz                        VI C
  11. Jakub Białeta                          VI B
  12. Patryk Lachowski                            VI B
  13. Maciej Pacan                          VI B

Drużynę koszykarek i koszykarzy przygotowała do turnieju Danuta Karasińska, nauczycielka wychowania fizycznego.

Turniej miejsko- gminny w mini- piłce koszykowej uświetniły swoim występem bardzo zdolne ?cheerleaderki?, dziewczęta z kl. VC:

  1. Julia Kaluźna
  2. Julia Prusek
  3. Aleksandra Adamczyk
  4. Sandra Kupis
  5. Agata Telusiewicz
  6. Klaudia Karch

Grupą ?cheerleaderek? opiekuje się Danuta Karasińska.