Mam Talent 2013

 

21.03 2013 r. - pierwszy dzień wiosny.

Po raz pierwszy i mamy nadzieję, że nie ostatni zorganizowałyśmy w naszej szkole konkurs "MAM TALENT". Dzieci i młodzież sami przygotowywali swój występ, który oceniało jury w składzie: Mariola Sikorska, Urszula Rudzka, AnnaPietras oraz Izabela Małocha. Trudno wybrać spośród tak wielu talentów, ale subiektywnie oceniając wytypowano zwycięzców w III kategoriach wiekowych.

W kl. I-III zwyciężyła grupa wokalno-taneczna z kl. III d piosenką "Ja uwielbiam ją"; wyróżnione zostały Kamila Grabowska z kl. III b i Oliwia Sałaj z kl. III d oraz zespół SPECTRA DANCE z kl. II d

W kl. IV-VI zwyciężyła Julia Szkoda z kl. V d, piosenką "Rzeka marzeń", wyróżnienia zdobyły: Marysia Gancarz z kl. IV a, Zuzanna Jędrasik z kl. V b oraz Klaudia Pręcikowska z kl. VI b

W gimnazjum Filip Sijer pokonał konkurentów brawurowym wykonaniem "Marsza tureckiego" W.A.Mozarta; wyróżnienia przyznano Kindze Klemińskiej z kl.III a, zespołowi muzycznemu w składzie: Ania Urazińska ? śpiew, gitara elektryczna, Filip Sijer - instrumenty klawiszowe, Zuzanna Łakomska ? śpiew; zespołowi tanecznemu STEP BY STEP

Należy dodać, że nagrody dla zwycięzców oraz słodkie upominki ufundowała Dyrekcja naszej szkoły stąd duży ukłon z naszej strony. Mamy szczerą nadzieję, że ta forma prezentacji umiejętności przyjmie się na naszym gruncie i być może ukryte jeszcze talenty objawią się za rok, do czego zachęcają serdecznie organizatorki imprezy: Wiesława Wolska, Anna Pietras, Mariola Sikorska i Izabela Małocha

 

Wszystkim uczestnikom oczywiście GRATULUJEMY !!!!!