Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie

im. Kornela Makuszyńskiego

Gratulacje dla koleżanek i kolegów z SLO i ich NAUCZYCIELI

 

 

Samorządowe Liceum Ogólnokształcące już po raz dziewiąty, jako jedyne z powiatu opoczyńskiego, znalazło się wśród pięciuset najlepszych liceów w Polsce, zajmując 182 pozycję, w podrankingu maturalnym 179 miejsce, 16 pozycję wśród wszystkich szkół województwa łódzkiego. Już po raz trzeci SLO uzyskało tytuł SREBRNEJ SZKOŁY.

 

 

 Krok do pierwszej dziesiątki w województwie łódzkim

 

          Miesięcznik Perspektywy, już po raz siedemnasty, przygotował Ogólnopolski Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych. Kapituła rankingu, pod przewodnictwem profesora Jana Łaszczyka, rektora Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, brała pod uwagę: sukcesy szkoły w olimpiadach przedmiotowych, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych i wyniki matury z przedmiotów dodatkowych. Uroczyste ogłoszenie decyzji kapituły miało miejsce 14 stycznia 2015 roku w Auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. 

 

         Wyniki rankingu kierowane są głównie do uczniów klas trzecich gimnazjów, którzy stoją przed trudnym i odpowiedzialnym wyborem szkoły ponadgimnazjalnej. To obecne decyzje wpłyną na kolejne etapy ich życia. Wybór dobrej szkoły zaowocuje sukcesem w przyszłości.

 

 

 

Szukaj

Liczba odsłon

Odsłon artykułów:
1884267

Online

Odwiedza nas 184 gości oraz 0 użytkowników.