Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie

im. Kornela Makuszyńskiego

Dni otwarte

W roku szkolnym

2013/2014

w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godzinach 1700 ? 1800 

zapraszamy na indywidualne porady i konsultacje.

Kolejne spotkania w tym roku szkolnym odbędą się: 

3 października 2013 r.

7 listopada 2013 r. 

5 grudnia 2013 r. 

2 stycznia 2014 r.  

6 marca 2014 r. 

3 kwietnia 2014 r.

15 maja 2014 r.   odwłane

5 czerwca 2014 r. 

Przydział sal dla nauczycieli na dyżury w ramach dni otwartych.

  

 

  •  Dyżury pełnią nauczyciele wszystkich przedmiotów. 

     Przydział sal: 
  • L.p.

    Nazwisko i imię

    Numer sali

    1.

    Adamus Grażyna

    230

    2.

    Augustyniak-Bogacz Iwona

    201

    3.

    Badowska Monika

    ---------------------

    4.

    Balicki Andrzej

    Pokój nauczycielski

    5.

    Barul Marianna

    102

    6.

    Bednarczyk Anna

    106

    7.

    Białas Wioletta

    108

    8.

    Bobrowska Anna

    207

    9.

    Bolek Dominik

    236

    10.

    Brzozowska Iwona

    220

    11.

    Cichańska Dorota

    206

    12.

    Cichawa-Kaczmarczyk Ewa Marta

    219

    13.

    Cieluch Urszula

    111

    14.

    Domagała Andrzej

    Pokój nauczycielski

    15.

    Dulnikiewicz Marek

    218

    16.

    Dżoleva Urszula

    207

    17.

    Felis Arkadiusz

    Gabinet wicedyrektora

    18.

    Felis Jadwiga

    203

    19.

    Filipczak Anna

    109

    20.

    Fura Lidia

    Gabinet wicedyrektora

    21.

    Gładysz-Lasota Barbara

    209

    22.

    Głowacka Dorota

    101

    23.

    Goszcz Marzenna

    234

    24.

    Guzik Paweł

    Pokój nauczycielski

    25.

    Kaczmarczyk Ewa

    113

    26.

    Kaczuba Krystyna

    221

    27.

    Kałuża Beata

    223

    28.

    Karasińska Danuta

    Sala audiowizualna

    29.

    Kaźmierczyk Alina

    202

    30.

    Klimek Katarzyna

    106

    31.

    Kochanowska Jadwiga

    102

    32.

    Kot Mariusz

    125

    33.

    Kozłowska Małgorzata

    Gabinet wicedyrektora

    34.

    Krogulec Dorota

    233

    35.

    Król Anna

    101

    36.

    Krzysztofik Agata

    215

    37.

    Krzysztofik Edyta

    111

    38.

    Kurkowska Sylwia

    103

    39.

    Lewandowska Marta

    220

    40.

    Łukawska Barbara

    110

    41.

    Malicka Anna

    230

    42.

    Małocha Izabela

    232

    43.

    Markiewicz Wiktoria

    204

    44.

    Mastalerz Marzanna

    201

    45.

    Mazur Andrzej

    Sala audiowizualna

    46.

    Mieszczankowska Katarzyna

    223

    47.

    Mijas Anna

    108

    48.

    Miller Sławomir

    118

    49.

    Molka Alfreda

    218

    50.

    Niemirska-Jedrasik Urszula

    209

    51.

    Nita Arkadiusz

    236

    52.

    Paduszyńska Elżbieta

    Gabinet wicedyrektora

    53.

    Pigułowska Marianna

    120

    54.

    Płaska Danuta

    ----

    55.

    Piekarska-Orko Monika

    109

    56.

    Pietras Anna

    204

    57.

    Popecka Beata

    103

    58.

    Poprzeczna Ewa

    237

    59.

    Pytlos Grażyna

    234

    60.

    Radzewicz Larysa

    123

    61.

    Rak Wioletta

    -----------------

    62.

    Reszel Elżbieta

    122

    63.

    Rożenek Agnieszka

    104

    64.

    Rudzka Urszula

    206

    65.

    Rudzki Artur

    113

    66.

    Sadowska-Tomasik Anna

    123

    67.

    Sadura Beata

    224

    68.

    Sarwa Agnieszka

    Sala audiowizualna

    69.

    Sikorska Mariola

    Sala audiowizualna

    70.

    Słowikowski Jacek

    118

    71.

    Soltysiak Katarzyna

    107

    72.

    Sosnowska Halina

    202

    73.

    Spadło Joanna

    104

    74.

    Starus Edyta

    228

    75.

    Stępień Małgorzata

    215

    76.

    Stępniewska Joanna

    203

    77.

    Stępniewska Monika

    227

    78.

    Synowiec Mirosława

    110

    79.

    Szczygłowska Jolanta

    214

    80.

    Toporkiewicz Aneta

    228

    81.

    Trębarczyk ? Kowalska Edyta

    125

    82.

    Trębarczyk Urszula

    110

    83.

    Urazińska Marzena

    109

    84.

    Wedlechowicz Danuta

    205

    85.

    Wielgus Agnieszka

    210

    86.

    Wiktorowicz Sławomir

    Sala audiowizualna

    87.

    Wilk Anna Agnieszka

    233

    88.

    Wojtal Artur

    210

    89.

    Wolska Wiesława

    221

    90.

    Żak Anna

    122

    91.

    ks. Wójcik Przemysław

    237

    92.

    Wrońska Anna

    232

    93.

    Zalega Sylwia

    107

 

Szukaj

Liczba odsłon

Odsłon artykułów:
1835104

Online

Odwiedza nas 288 gości oraz 0 użytkowników.