Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie

im. Kornela Makuszyńskiego

Terminy dni otwatych

 

W roku szkolnym

2015/2016

w każdy pierwszy czwartek miesiąca w godzinach 1700  - 1800 

zapraszamy na indywidualne porady i konsultacje.

Kolejne spotkania w tym roku szkolnym odbędą się:

 

 

Dni otwarte dla rodziców:

 

1 października 2015 r. (czwartek)

5 listopada 2015 r. (czwartek)

3 grudnia 2015 r. (czwartek)

7 stycznia 2016 r. (czwartek)

3 marca 2016 r. (czwartek)

7 kwietnia 2016 r. (czwartek)

2 czerwca 2016 r. (czwartek)

 

 Zebrania z rodzicami po I semestrze - 27, 28 stycznia 2016 r.

Przydział sal dla nauczycieli na dyżury w ramach dni otwartych.

 

 

  •  

    Lp.

    Nazwisko i imię

    Sala

    1.     

    Adamus Grażyna

    230

    2.     

    Augustyniak-Bogacz Iwona

    201

    3.     

    Barul Marianna

    102

    4.     

    Bednarczyk Anna

    106

    5.     

    Białas Wioletta

    209

    6.     

    Bobrowska Anna

    207

    7.     

    Bogatek Katarzyna

    224

    8.     

    Bolek Dominik

    236

    9.     

    Brzozowska Iwona

    220

    10.   

    Cichańska Dorota

    206

    11.   

    Cichawa-Kaczmarczyk Ewa Marta

    105

    12.   

    Cieluch Urszula

    111

    13.   

    Domagała Andrzej

    Pokój nauczycielski

    14.   

    Dulnikiewicz Marek

    218

    15.   

    Dżoleva Urszula

    106

    16.   

    Felis Arkadiusz

    Gabinet wicedyrektora

    17.   

    Felis Jadwiga

    203

    18.   

    Filipczak Anna

    110

    19.   

    Fura Lidia

    Gabinet wicedyrektora

    20.   

    Gajewski Robert

    Gabinet wicedyrektora

    21.   

    Gładysz-Lasota Barbara

    209

    22.   

    Głowacka Dorota

    101

    23.   

    Gołąb Ewa

    215

    24.   

    Goszcz Marzenna

    234

    25.   

    Guzik Monika

    Pokój nauczycielski

    26.   

    Guzik Paweł

    Pokój nauczycielski

    27.   

    Kaczmarczyk Ewa

    108

    28.   

    Kaczuba Krystyna

    221

    29.   

    Kałuża Beata

    223

    30.   

    Karasińska Danuta

    Pokój nauczycielski

    31.   

    Kaźmierczyk Alina

    202

    32.   

    Klimek Katarzyna

    104

    33.   

    Kochanowska Jadwiga

    104

    34.   

    Kot Mariusz

    Gabinet wicedyrektora

    35.   

    Kozłowska Małgorzata

    Gabinet dyrektora

    36.   

    Krogulec Dorota

    233

    37.   

    Król Anna

    107

    38.   

    Krzysztofik Agata

    215

    39.   

    Krzysztofik Edyta

    111

    40.   

    Kurkowska Sylwia

    103

    41.   

    Lewandowska Marta

    220

    42.   

    Łukawska Barbara

    110

    43.   

    Malicka Anna

    230

    44.   

    Małocha Izabela

    232

    45.   

    Markiewicz Wiktoria

    204

    46.   

    Mastalerz Marzanna

    201

    47.   

    Mazur Andrzej

    Pokój nauczycielski

    48.   

    Mieszczankowska Katarzyna

    223

    49.   

    Mijas Anna

    108

    50.   

    Miller Sławomir

    118

    51.   

    Molka Alfreda

    204

    52.   

    Niemirska-Jedrasik Urszula

    209

    53.   

    Nita Arkadiusz

    236

    55.   

    Pigułowska Marianna

    120

    56.   

    Piekarska-Orko Monika

    109

    57.   

    Katan Anna

    Pokój nauczycielski

    58.   

    Popecka Beata

    103

    59.   

    Pytlos Grażyna

    234

    60.   

    Radzewicz Larysa

    123

    61.   

    Reszel Elżbieta

    122

    62.   

    Rożenek Agnieszka

    101

    63.   

    Rudzka Urszula

    206

    64.   

    Rudzki Artur

    113

    65.   

    Sadura Beata

    206

    66.   

    Sarwa Agnieszka

    Pokój nauczycielski

    67.   

    Sikorska Mariola

    125

    68.   

    Słowikowski Jacek

    118

    69.   

    Soltysiak Katarzyna

    110

    70.   

    Sosnowska Halina

    Pokój nauczycielski

    71.   

    Spadło Joanna

    102

    72.   

    Starus Edyta

    228

    73.   

    Stępień Małgorzata

    215

    74.   

    Stępniewska Joanna

    203

    75.   

    Stępniewska Monika

    227

    76.   

    Synowiec Mirosława

    107

    77.   

    Szczygłowska Jolanta

    214

    78.   

    Świtkowska Karina

    111

    79.   

    Toporkiewicz Aneta

    228

    80.   

    Trębarczyk ? Kowalska Edyta

    123

    81.   

    Trębarczyk Urszula

    110

    82.   

    Urazińska Marzena

    109

    83.   

    Wedlechowicz Danuta

    205

    84.   

    Wielgus Agnieszka

    210

    85.   

    Wiktorowicz Sławomir

    Pokój nauczycielski

    86.   

    Wilk Anna Agnieszka

    111

    87.   

    Wojtal Artur

    Pokój nauczycielski

    88.   

    Wolska Wiesława

    Pokój nauczycielski

    89.   

    Woźny Dawid

    215

    90.   

    ks. Piotr Giemza

    237

    91.   

    Wrońska Anna

    232

    92.

    Zalega Sylwia

    109

     

Szukaj

Liczba odsłon

Odsłon artykułów:
1841574

Online

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.