Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie

im. Kornela Makuszyńskiego

Lista dzieci przyjętych do świetlicy szkolnej

w Szkole Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Opocznie

na rok szkolny 2016/2017

 

L.p.

Nazwisko

Imiona

klasa

1

Abratkiewicz

Maja

0

2

Adamczyk

Kacper

0

3

Chybowski

Tymon

0

4

Cieluch

Natalia

0

5

Gąsiorek

Błażej

0

6

Górka

Dominik

0

7

Jeż

Iga

0

8

Jeż

Olga

0

9

Kałużny

Nikodem

0

10

Karwat

Marcin

0

11

Kępska

Oliwia

0

12

Kowalczyk

Antoni

0

13

Krawczyk

Rafał

0

14

Marszałek

Olaf

0

15

Marszałek

Igor

0

16

Niewadzi

Anna

0

17

Pawlak

Antoni Maciej

0

18

Piekarski

Jakub Piotr

0

19

Starus

Dominik

0

20

Synowiec

Nadia

0

21

Szymczyk

Zuzanna

0

22

Wiktorowicz

Julia

0

23

Baran

Malwina

1

24

Budak

Piotr

1

25

Chmal

Lena

1

26

Cieślik

Alicja

1

27

Cmal

Mikołaj

1

28

Czyżewska

Maja

1

29

Dębowska

Zofia Irena

1

30

Eliasz

Mikołaj

1

31

Filipczak

Wiktoria

1

32

Galicki

Filip

1

33

Grzelczak

Gracjan

1

34

Jaciubek

Oliwier

1

35

Janus

Wojciech

1

36

Jurek

Julia

1

37

Kłodawska

Lena

1

38

Kmiecik

Ksawery

1

39

Kowalczyk

Jędrzej

1

40

Kowalska

Maja

1

41

Kózka

Natalia

1

42

Krupa

Samuel

1

43

Kubiński

Tymoteusz

1

44

Łukowiak

Blanka

1

45

Madej

Łukasz

1

46

Michalczyk

Aleksandra

1

47

Mirek

Hanna

1

48

Mitulska

Lena

1

49

Murawiec

Julia Faustyna

1

50

Niewadzi

Aleksandra

1

51

Owięcki

Tobiasz

1

52

Rożenek

Zofia

1

53

Sarkisyan

Mikael

1

54

Stolarczyk

Wojciech

1

55

Surma

Gabriela

1

56

Surma

Stanisław

1

57

Świtkowski

Igor

1

58

Tomczyk

Hanna

1

59

Wolowska

Nadia

1

60

Woźniak

Amelia

1

61

Wójcik

Miłosz

1

62

Zawistowski

Dariusz

1

63

Aleksandrowicz

Igor

2

64

Aleksandrowicz

Patrycja

2

65

Anduła

Antonina

2

66

Białas

Lena

2

67

Błaszczyk

Maksymilian

2

68

Bogatek

Joanna

2

69

Bolejko

Wiktor

2

70

Deperas

Wiktor

2

71

Drobot - Król

Anita

2

72

Dudzik

Mateusz

2

73

Gancarz

Anna

2

74

Górski

Marek

2

75

Gruszka

Mateusz

2

76

Grzelczak

Konrad

2

77

Grzywacz

Marta

2

78

Gutowski

Jan

2

79

Jaciubek

Bartłomiej

2

80

Jurek

Hubert

2

81

Juszczyńska

Dominika

2

82

Kluska

Michał

2

83

Kmita

Filip

2

84

Kobierska

Lena

2

85

Kowalczyk

Miłosz

2

86

Kowalczyk

Dominik

2

87

Kowalska

Natalia

2

88

Kożuchowski

Iwo

2

89

Krzysztofik

Weronika

2

90

Krzysztofik

Maciej

2

91

Książek

Mateusz

2

92

Ksyta

Zofia

2

93

Laskowski

Adrian

2

94

Marszałek

Agata

2

95

Michalczyk

Hubert

2

96

Nalewczyńska

Aleksandra

2

97

Niewadzi

Krzystof

2

98

Pabjańska

Lena

2

99

Paduszyńska

Ewa

2

100

Pakosz

Filip

2

101

Pawlak

Filip

2

102

Pęzowicz

Jakub

2

103

Piekarska

Olga

2

104

Piekarski

Jan

2

105

Płuciennik

Karolina

2

106

Przybyła

Weronika

2

107

Rutkowska

Nikola

2

108

Siedlecka

Martyna

2

109

Sobczyk

Stanisław

2

110

Sołtysiak

Jakub

2

111

Sówka

Paweł

2

112

Sówka

Aleksander

2

113

Staśkiewicz

Maja

2

114

Szołowski

Kuba

2

115

Szymański

Miron

2

116

Świtkowska

Nadia

2

117

Tamborek

Olaf

2

118

Turoboś

Julia

2

119

Waliński

Jakub Krzysztof

2

120

Wierzbicki

Filip

2

121

Wiktorowicz

Maja

2

122

Wiktorowicz

Weronika

2

123

Wiśkowski

Igor

2

124

Wojciechowski

Igor

2

125

Wojtarek

Mikołaj

2

126

Wolska

Aleksandra

2

127

Wróbel

Adrian

2

128

Wrzesińska

Weronika

2

129

Zakrzewski

Jan

2

130

Zdanowska

Emilia

2

131

Zygmuntowski

Jakub

2

132

Baran

Przemysław

3

133

Bogatek

Małgorzata

3

134

Bogatek

Bartłomiej

3

135

Ceglarska

Maria

3

136

Domagała

Dawid

3

137

Domański

Fabian

3

138

Drabik

Martyna

3

139

Fatel

Malwina

3

140

Gancarz

Patryk

3

141

Gawin

Julia

3

142

Gawin

Patryk

3

143

Grzebna

Paulina

3

144

Grzybek

Adam

3

145

Gusta

Natasza

3

146

Gutowska

Maria

3

147

Jurek

Miłosz

3

148

Kaniewska

Joanna

3

149

Karczmarska

Julia

3

150

Karp

Natalia

3

151

Kaśkiewicz

Nikola

3

152

Kochanowska

Wiktoria

3

153

Kochanowska

Maja

3

154

Kochanowski

Jakub

3

155

Konecka

Zofia

3

156

Kościelniak

Zofia

3

157

Kowalczyk

Weronika

3

158

Kowalczyk

Olga

3

159

Kowalska

Victoria

3

160

Kowalski

Michał

3

161

Kożuchowska

Ina

3

162

Kuleta

Korneliusz

3

163

Kuleta

Jan

3

164

Madej

Oliwier

3

165

Mirecki

Mikołaj

3

166

Mlonka

Oskar

3

167

Niewadzi

Hanna

3

168

Nowak

Michalina

3

169

Pabijanek

Martyna

3

170

Pietrzyk

Amelia

3

171

Piwowar

Albert

3

172

Polewczyk

Tomasz

3

173

Rybiałek

Wiktor

3

174

Rybicki

Kacper

3

175

Siedlecka

Agata

3

176

Słowikowska

Natalia

3

177

Stępień

Jagoda

3

178

Tatarzyńska

Zuzanna

3

179

Titarenko

Wiktoria

3

180

Tomczyk

Michał

3

181

Turliński

Aleksander

3

182

Turoboś

Iga

3

183

Wiktorowicz

Oskar

3

184

Zalega

Wiktoria

3

185

Zdanowska

Oliwia

3

186

Zielińska

Anna

3

 

Szukaj

Liczba odsłon

Odsłon artykułów:
1550077

Online

Odwiedza nas 135 gości oraz 0 użytkowników.