Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie

im. Kornela Makuszyńskiego

Klasa VI C reprezentuje naszą szkołę

20 maja 2014 roku, w ZSS nr2 w Opocznie miała miejsce 11 edycja konkursu Matematyczno ? Ekologicznego ?MAT ? EKO 2014?. W konkursie wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych z Opoczna, Bielowic i Januszewic. Po powitaniu oraz prezentacji drużyn zabrał głos pracownik Nadleśnictwa Opoczno i przedstawił atrakcje turystyczne naszych lasów. Zespoły  zmagały  się w konkurencjach sportowych, odpowiadały  na pytania z dziedziny ekologii i matematyki, śpiewały piosenki o treści przyrodniczej. Jury oceniało  prace plastyczne w formie plakatu ?Człowieka a las?. Nasza reprezentacja zajęła III miejsce, a praca plastyczna Sandry Natkańskiej otrzymała wyróżnienie.

 

       A co konkursie sądzą uczniowie klasy VI C?

 

?Bardzo podobała się mi impreza w ZSS nr 2. Zarówno uczestnicy jak i organizatorzy byli bardzo sympatyczni. Bardzo dobrze się bawiłam.?

?Bardzo podobało się mi to, że każda ze szkół dostała nagrodę dla szkoły oraz dla każdego uczestnika.?

?Było bardzo wesoło i nawet jeśli przegrywaliśmy w niektórych konkurencjach, to też  było super. Dostaliśmy wspaniałe nagrody, z których byliśmy zadowoleni.?

?Konkurs był bardzo dobrze zorganizowany. Byłem mile zaskoczony i mam nadzieję, że będzie więcej takich konkursów międzyszkolnych?

Szukaj

Liczba odsłon

Odsłon artykułów:
2357330

Online

Odwiedza nas 101 gości oraz 0 użytkowników.