Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie

im. Kornela Makuszyńskiego

Wyniki konkursów z języka angielskiego

Finaliści i organizatorki konkursu leksykalno-gramatycznego z j. angielskiego (klasy 4-6), który odbył się 18.06.2013 i  nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie wieńczącym projekt "Everyday English" z dn. 19.06.2013.

 

 

 

kategoria najlepsza scenka- przedstawienie "na żywo":

I.        Maja Mączyńska i Natalia Dróżdż ex aequo Laura kołodziejczyk, Marta Lyda i Wiktoria Blacharska

II.        Klaudia Wrzosek, Julia Leśniewska, Natalia Dziubelska i Weronika Hernoga ex aequo Julia Twardowska, Aleksandra Pabijańska i Natalia Łukasik

III.        Julia Kaluźnia, Julia Prusek, Aleksandra Adamczyk i Jakub Waśkiewicz ex aequo Robert Snochowski i Przemysław Bernacki

 

Wyróżnienia: Julia Miller, Julia Piotrowska i Alicja Rybczyńska, Zuzanna Jędrasik, Maria Piekarska, Michalina Wrzosek i Klaudia Borowiecka, Urszula Daukszewicz, Maria Wiatr, Natalia Urazińska i Agnieszka Adamczyk, Gabriela Gołuchowska i Martyna Mokrowiecka, Justyna Dulnikiewicz i Wiktoria Nowak

 

kategoria aplikacja TIK:

 

 I.        Jakub Trębarczyk, Artur Janus i Mariusz Sokół ex aequo Aleksandra Pęczek i Anna Popecka

 II.        Klaudia Toporkiewicz i Aleksandra Pigułowska

 III.        Małgorzata Komorowska, Weronika Woźniak, Julia Wiktorowicz i Izabela Borowiecka

Prace uczniów dostępne w zakładce: komiksy i publikacje uczniów. 

 

SCENKI  RODZAJOWE

I miejsce

IV a    Maja Mączyńska                       VI c   Laura Kołodziejczyk

           Natalia Dróżdż                         VI c Marta Łyda

                                                         VI c  Wiktoria Blacharska

II miejsce

IV b    Klaudia Wrzosek                      VI a    Julia Twardowska

           Julia Leśniewska                                 Aleksandra Pabijańska

           Natalia Dziubelska                              Natalia Łukasik

           Weronika Hernoga

III miejsce

V c      Julia Kaluźna                           VI c      Robert Snochowski

           Julia Prusek                                          Przemysław Bernacki

           Aleksandra Adamczyk

           Jakub Waśkiewicz

Wyróżnienia

V a     Julia Miiller                              V b       Zuzanna Jędrasik            

           Julia Piotrowska                                  Maria Piekarska

           Alicja Rybczyńska                                Michalina Wrzosek

           Justyna                                              Klaudia Borowiecka

           Wiktoria Nowak

IV c     Urszula Daukszewicz            VI a      Kinga Ciecierska

            Maria Wiatr                                    Aleksandra Mijas

            Natalia Urazińska                          Katarzyna Jaczewska

           Agnieszka Adamczyk

 

LEKSYKALNO GRAMATYCZNY

Klasa czwarta

I Marysia Gancarz   i   Amelia Paszkowska

II Mikołaj Popis   i   Filip Gajewski

III Gabriela Gołuchowska   i   Oliwia Łukowiak

Klasa piąta

I Jakub Robak   i   Wiktoria Nowak

II Justyna Dulnikiewicz

III Jakub Leśniewski

Klasa szósta

I Julia Twardowska

II Michał Ryba

III Jakub Trębarczyk   i   Przemysław Bernacki

Szukaj

Liczba odsłon

Odsłon artykułów:
1554642

Online

Odwiedza nas 150 gości oraz 0 użytkowników.