Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie

im. Kornela Makuszyńskiego

Zajęcia dodatkowe 2016/2017 - II semestr

Nazwa zajęć, klasa.

Imię i nazwisko

nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Zajęcia wyrównawcze

kl. IV-VI

   

 

 

Zajęcia dodatkowe
z języka polskiego, 5a

Beata Sadura

poniedziałek

12:20-13:05

207

Zajęcia dodatkowe 
z języka polskiego, 6b

Beata Sadura

piątek

9:35-10:20

C2

Matematyka jest wszędzie, 4c

Wiktoria Markiewicz

poniedziałek

13:20-14:05

204

Matematyka jest wszędzie, 5b

Wiktoria Markiewicz

środa

13:20-14:05

204

Już to umiem, 6c

Anna Bobrowska

wtorek

13:20-14:05

207

Już to umiem, 5c

Anna Bobrowska

środa

7:45- 8:30

219

Zajęcia dodatkowe z matematyki: ,,Matematyka jest wszędzie"

Alfreda Molka

piątek

13:20-14:05

204 lub 207

lub zaplecze 204

Język polski na co dzień, 6a

Dorota Cichańska

poniedziałek

13:20-14:05

pierwsza wolna

zajęcia wyrównawcze klasa V a (chłopcy)

Grażyna Pytlos

środa

12:20-13:05

229

zajęcia wyrównawcze klasa V a (dziewczęta)

Grażyna Pytlos

czwartek

13:20-14:05

229

Zajęcia dodatkowe z matematyki: ,,Matematyka jest wszędzie"

Alfreda Molka

wtorek

13:20-14:05

207

Zajęcia wyrównawcze

kl. I-III

   

 

 

Czytaj więcej...

Sportowe zajecia fakultatywne II semestr

 

Rodzaj

zajęć

Dzień

tygodnia

Grupa

Klasa

Godzina

Miejsce zajęć,

sala

Nauczyciel prowadzący

Gry i zabawy ogólnorozwojowe

poniedziałek

dziewczęta klasy  IV

4b

7:45 - 8:30

sala gimnastyczna

Wiesława Wolska

Gry i zabawy ogólnorozwojowe

poniedziałek

dziewczęta klasy  IV

4a,4c,4d

13:20 - 14:05

sala gimnastyczna

Wiesława Wolska

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

poniedziałek

dziewczęta klasy VI

6d

11:25 -12:10

sala gimnastyczna

Halina Sosnowska

Piłka siatkowa

wtorek

dziewczęta i chłopcy klasy  VI

6d

7:45 - 8:30

sala gimnastyczna

Monika Guzik

Piłka siatkowa

wtorek

dziewczęta i chłopcy klasy  VI

6c

14:10 - 14:55

sala gimnastyczna

Monika Guzik

Lekkoatletyka

wtorek

dziewczęta i chłopcy klasy   IV-VI

 

14:10- 14:55

sala gimnastyczna,
boisko szkolne

Danuta Karasińska

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

wtorek

dziewczęta i chłopcy klasy   IV-VI

 

13:20- 14:05

sala gimnastyczna,
boisko szkolne

Danuta Karasińska

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

środa

dziewczęta klasy VI

6a 6b

7:45 - 8:30

sala gimnastyczna

Agnieszka Sarwa

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

piątek

dziewczęta i chłopcy klasy   IV-VI

 

13:20- 14:05

sala gimnastyczna,
boisko szkolne

Danuta Karasińska

Zajęcia dodatkowe 2014/2015 - II semestr

 

 

 

 

Nazwa zajęć, klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Koło przedmiotowe

 

 

 

 

Kółko przyrodnicze klasa 5d

?Mali przyrodnicy?

Alina Kaźmierczyk

poniedziałek

12:20-13:05

zaplecze 202-204

Kółko przyrodnicze klasa 5d

?Mali przyrodnicy?

Alina Kaźmierczyk

poniedziałek

13:20-14:05

zaplecze 202-204

Szkolny Klub Ekologiczny ? przyrodnicze
kółko zainteresowań dla klasy 6c

?Ciekawy Świat?

Marzanna Matalerz

poniedziałek

13:20-14:05

201

Szkolny Klub Ekologiczny ? przyrodnicze
kółko zainteresowań dla klasy 6b

?Ciekawy Świat?

Marzanna Mastalerz

wtorek

11:25-12:10

201

Kółko historyczne

?Od Mieszka I do współczesności?

Joanna Stępniewska

wtorek

14:10-14:55

203

Kółko matematyczne, klasa 5c

"Z matematyką za pan brat"

Anna Bobrowska

poniedziałek

10:30-11:15

zaplecze 204

Koło z języka niemieckiego

Katarzyna Bogatek

piątek

11:25- 12:10

105

Zajęcia artystyczne,

plastyczne i inne kl. I-III

 

 

 

 

Zajęcia muzyczne

"Wesołe nutki"

Marzanna Urazińska

czwartek

12:20-12:05

105

Zajęcia wokalne

?Każdy śpiewać może?

Izabela Małocha

poniedziałek

14:10-14:55

209

Wolontariat dla Domu Dziecka w Mroczkowie Gościnnym

Ewa Poprzeczna

wtorek

15:00-15:45

 

Zabawy plastyczne

Mariola Sikorska

czwartek

13:20-14:05

C1 lub 207

Zabawy plastyczne

Mariola Sikorska

czwartek

14:10-14:55

C1 lub 207

Koło teatralne

Urszula Rudzka

czwartek

15:00-16:00

206 lub av

Zajęcia dodatkowe klasy  I-III

 

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze  klasa  1a

?Powtarzam i utrwalam?

Anna Bednarczyk

środa

11:15-13:05

105

Zajęcia wyrównawcze  klasa  1b

?Piszę i czytam?

Joanna Spadło

poniedziałek

10:30-15:45

105

Zajęcia wyrównawcze  klasa  1b

?Piszę i czytam?

Joanna Spadło

czwartek

15:00-15:45

102

Zajęcia wyrównawcze  klasa  2d

?Wiem więcej?

Dorota Głowacka

poniedziałek

15:00-15:45

101

Zajęcia wyrównawcze w klasa  2d

?Wiem więcej?

Dorota Głowacka

środa

10:30-11:15

101

Zajęcia wyrównawcze w klasa  2d

?Ćwiczenie czyni mistrza?

Agnieszka Rożenek

piątek

11:25-12:10

zaplecze 101

Zajęcia wyrównawcze w klasach 2

Barbara Łukawska

Czwartek

12:20-13:05

105

Zajęcia wyrównawcze klasa 3c

?Powtarzam, utrwalam, sprawdzam?

Sylwia Kurkowska

wtorek

9:35-10:20

105

Zajęcia wyrównawcze klasa 3c

?Powtarzam, utrwalam, sprawdzam?

Sylwia Kurkowska

piątek

10:30-11:15

105

Zajęcia wyrównawcze

Katarzyna Sołtysiak

poniedziałek

11:25-12:10

zaplecze 109

Zajęcia wyrównawcze

Katarzyna Sołtysiak

czwartek

12:20-13:05

zaplecze 109

Zajęcia wyrównawcze

Anna Filipczak

środa

15:00-15:45

110

Zajęcia wyrównawcze

Anna Filipczak

czwartek

9:35-10:20

zaplecze 109

Zajęcia wyrównawcze klasa 3b

?Mogę i potrafię?

Beata Popecka

środa

11:25-12:10

105

Zajęcia wyrównawcze klasa 3b

?Mogę i potrafię?

Beata Popecka

środa

12:20-13:05

105

Zajęcia wyrównawcze klasa 1d

?Nauka jest przyjemnością?

Marianna Barul

środa

11:25-12:10

105

Zajęcia wyrównawcze klasa 1d

?Nauka jest przyjemnością?

Marianna Barul

środa

12:20-13:05

105

Zajęcia wyrównawcze klasa 1c

?Ćwiczę, więc potrafię?

Katarzyna Klimek

wtorek

11:25-12:10

105

Zajęcia wyrównawcze klasa 1c

?Ćwiczę, więc potrafię?

Katarzyna Klimek

wtorek

12:20-13:05

105

Zajęcia wyrównawcze klasa 3a

?Możesz lepiej, możesz więcej?

Anna Mijas

środa

12:20-13:05

105

Zajęcia wyrównawcze klasa 3a

?Możesz lepiej, możesz więcej?

Anna Mijas

czwartek

11:25-12:10

105

Zajęcia wyrównawcze klasa 2c

?Szansa?

Wioletta Białas

wtorek

10:45-12:15

105

Zajęcia wyrównawcze klasay 3
"No problem"

Ula Trebarczyk

czwartek

9:25 - 10:20

103

Zajęcia dodatkowe kl. IV-VI

 

 

 

 

Dodatkowe zajęcia z języka polskiego
dla uczniów klasy 4b i 4c

?Język polski na 6?

Beata Sadura

czwartek

11:25-12:10

a-v

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla klasy 4a

?Lubimy język ojczysty?

Dorota Cichańska

piątek

11:25-12:10

zaplecze 206

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasa 5a

?Łamigłówki matematyczne?

Wiktoria Markiewicz

czwartek

9:35-10:20

zaplecze 204

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

?Lubimy język ojczysty?

Iwona Augustyniak-Bogacz

środa

7:45- 8:30

206

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego klasa 5a

Katarzyna Mieszczankowska

poniedziałek

14:10-14:55

209

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa 5d

?Matematyka dla wytrwałych?

Alfreda Molka

wtorek

10:30-11:15

zaplecze 204

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa 4a

?Matematyka dla wytrwałych?

Alfreda Molka

czwartek

11:25-12:10

zaplecze 204

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa  5b

?Matematyka dla wytrwałych?

Alfreda Molka

środa

10:30-11:15

zaplecze 204

Zabawy z językiem niemieckim w klasa  5c

Agnieszka Rożenek

wtorek

9:35-10:20

237

Zajęcia przed sprawdzianem szóstoklasisty

 

 

 

 

Zajęcia z języka polskiego przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty 6d

?Lubimy język ojczysty?

Dorota Cichańska

poniedziałek

13:20-14:05

207

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

?Lubimy język ojczysty?

Iwona Augustyniak-Bogacz

czwartek

11:25-12:10

zaplecze 206

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla klasy 6

?English is easy?

Anna Wilk

środa

7:45- 8:30

zaplecze 204

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla klasy 6

?English is easy?

Anna Wilk

środa

8:40-9:25

zaplecze 204

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla klasy 6d

?Let?s practice?

Urszula Dżoleva

poniedziałek

13:20-14:05

zw

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla klasy 6b

?Let?s practice?

Urszula Dżoleva

poniedziałek

14:10-14:55

206

Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla klasy 6

 " I know it!"

 Ula Trębarczyk

środę

12:20-13:05

105

Zajęcia dodatkowe z matematyki,
powtórki i testy online,  klasa 6d

?Matematyka jest wszędzie?

Wiktoria Markiewicz

czwartek

13:20-14:05

204, Moodle

Powtórki i rozwiązywanie testów przed sprawdzianem
 w klasie i online, klasa  6b

?Matematyka jest wszędzie?

Wiktoria Markiewicz

raz w tygodniu
powtórki

zmienna

204,113, Moodle

Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu
szóstoklasisty klasa 6a
 

Grażyna Pytlos

wtorek

13:20-14:05

204

Zajęcia przygotowujące do sprawdzianu
szóstoklasisty klasa 6c

Grażyna Pytlos

poniedziałek

12:20-13:05

228

 

 

Zajęcia sportowe

 Zajęcia sportowe

Semestr I (2014/2015)

 

 

Rodzaj zajęć

Nauczyciel realizujący

Tygodniowy wymiar godzin

Dzień tygodnia

Godzina

   1.          

Lekkoatletyka

dla kl. VI a, b, c, d

Danuta Karasińska

1

wtorek

14.20-14.45

    2.          

Mini piłka nożna

kl. 3

Andrzej Domagała

2

czwartek

16.00-17.30

    3.          

Mini piłka siatkowa

klasy 6

Monika Guzik

2

wtorek

14.10-16.00

    4.          

Gry i zabawy ogólnorozwojowe

klasy 4 - dziewczęta

Wiesława Wolska

1

poniedziałek

7.45- 8.30

   5.       

Gry i zabawy ogólnorozwojowe

klasy 4 - dziewczęta

Wiesława Wolska

1

poniedziałek

13.20-14.05

 

 

Koła zainteresowań, zajęcia artystyczne i inne zajęcia

 

Koła zainteresowań, zajęcia artystyczne i inne zajęcia.

Semestr I  (2014/2015)

 

Rodzaj zajęć

Nauczyciel realizujący

Tygodniowy wymiar godzin

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

1.  

Koło historyczne

dla uczniów kl. IV-VI

Joanna Stępniewska

1

poniedziałek

14.10-14.55

 

   2.    

Koło języka francuskiego
 ?Pr?t-á ? chanter? dla klas szóstych

Beata Kałuża

1

wtorek

15.05-15.55

223

     3.          

Koło języka francuskiego
?Pr?t-á ? chanter? dla klas szóstych

Beata Kałuża

1

Czwartek
 (co drugi)

15.05-15.55

223

     4.          

Koło przyrodnicze

 dla kl. VI b

Marzanna Mastalerz

1

wtorek

14.10-14.55

 

     5.          

Koło przyrodnicze

dla kl. VI c

Marzanna Mastalerz

1

środa

12.20-13.05

 

      6.          

Koło z j. niemieckiego kl. I d

Katarzyna Bogatek

1

piątek

11.25-12.10

 

     7.          

Kółko matematyczne kl. IV-VI

Anna Bobrowska

1

poniedziałek

10.30-11.05

z.204

      8.          

Kółko przyrodnicze

 kl. V

Alina Kaźmierczyk

1

poniedziałek

12.20-13.05

z.202

      9.        

Kółko przyrodnicze

 kl. VI

Alina Kaźmierczyk

1

czwartek

11.25-12.10

z.202

     10.        

Kółko teatralne

Urszula Rudzka

2

ustalenia indywidualne

według  zapotrzebowania

 

    11,   

Książka uczy, bawi

 i wychowuje

Anna Wojnowska

2

     

    12.      

Wszystkie drogi prowadzą
 przez bibliotekę.

Aleksandra Palus

2

     

    13.      

Zabawy plastyczne

dla kl. IV-VI

Mariola Sikorska

2

czwartek

13.20-15.00

203

   14 

Zajęcia muzyczne ?Wesołe nutki?

Marzanna Urazińska

1

piątek

15.45-16.30

 

        15. 

Zespół wokalny

kl. IV-VI

Izabela Małocha

2

ustalenia indywidualne

według  zapotrzebowania

 

 

 

 

Zajęcia przygotowujące uczniów do sprawdzianu szóstoklasisty

 

Zajęcia przygotowujące uczniów do sprawdzianu szóstoklasisty

Semestr I  (2014/2015)



 

Rodzaj zajęć

Nauczyciel realizujący

Tygodniowy wymiar godzin

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

  1.

Zajęcia przygotowujące

do SPRAWDZIANU  kl. VI d

Dorota  Cichańska

1

poniedziałek

13.20-14.05

206

  2.  

Zajęcia przygotowujące

do SPRAWDZIANU kl. VI

Iwona

Augustyniak-Bogacz

1

czwartek

11.25-12.10

z.206

  3.  

Zajęcia przygotowujące

do SPRAWDZIANU kl. VI

Iwona

Augustyniak-Bogacz

1

poniedziałek

13.20-14.05

207

  4.

Zajęcia przygotowujące

do SPRAWDZIANU kl. VI a

Anna Wilk

1

Poniedziałek
 ? I gr.

14.20-14.55

z.207

  5. 

Zajęcia przygotowujące

 do SPRAWDZIANU kl. VI a

Anna Wilk

1

środa
? II gr.

7.45-8.30

z.207

  6.

Zajęcia przygotowujące

do SPRAWDZIANU kl. VI c

Urszula Trębarczyk

1

środa

12.20-13.05

 

  7. 

Zajęcia przygotowujące

do SPRAWDZIANU kl. VI a

Grażyna Pytlos

1

środa

13.20-14.05

210

  8. 

Zajęcia przygotowujące

do SPRAWDZIANU kl. VI b

Urszula Dżoleva

1

środa

13.20-14.05

wz

  9. 

Zajęcia przygotowujące

do SPRAWDZIANU kl. VI b

Wiktoria Markiewicz

1

czwartek (W/S)

14.10-15.45

204

10.

Zajęcia przygotowujące

do SPRAWDZIANU kl. VI d

Wiktoria Markiewicz

1

czwartek (W/S)

13.20-14.05

203

 

11.

Zajęcia przygotowujące

do SPRAWDZIANU kl. VI c

Grażyna Pytlos

1

poniedziałek

12.20-13.05

221

 

 12.

Zajęcia przygotowujące

do SPRAWDZIANU kl. VI d

Urszula Dżoleva

1

środa

14.10-14.55

zw

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze w klasach IV - VI

 Zajęcia wyrównawcze w klasach IV - VI 

Semestr I  (2014/2015)

 

 

Rodzaj zajęć

Nauczyciel

realizujący

Tygodniowy wymiar godzin

Dzień

tygodnia

Godzina

Sala

          1. 

Indywidualne spotkania z pedagogiem

Danuta Wedlechowicz

1

ustalenia indywidualne

według  zapotrzebowania

205

          2.  

Trening ortograficzny.

Ewa Cichawa-Kaczmarczyk

1

czwartek

13.20-14.05

219

          3. 

Trening ortograficzny.

Ewa Cichawa-Kaczmarczyk

1

piątek

11.25-12.10

219

          4. 

Zabawy

z językiem niemieckim

kl. V c

Agnieszka Rożenek

1

wtorek

8.30-9.15

z.101

          5.  

Zajęcia dodatkowe z

 j. angielskiego w kl. V a

Katarzyna Mieszczankowska

1

poniedziałek

14.05-14.55

 

          6.   

Zajęcia dodatkowe

z j. polskiego w kl. IV a

Dorota  Cichańska

1

piątek

11.25-12.10

 

          7. 

Zajęcia dodatkowe

z j. polskiego w kl. IV b

Beata Sadura

1

czwartek

11.25-12.10

 

          8. 

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki kl. V a

Wiktoria Markiewicz

1

czwartek

8.40-9.20

z. 204

          9. 

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki kl. VI d

Wiktoria Markiewicz

1

czwartek (W/S)

13.20-14.05

206

         10. 

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki kl. VI b

Wiktoria Markiewicz

1

czwartek (W/S)

14.10-15.45

204

         11. 

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki kl. V b

Alfreda Molka

1

środa

10.30-11.15

z.204

         12.

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki kl. V d

Jadwiga Kochanowska

1

poniedziałek

11.25-12.10

105

         13.

Zajęcia wyrównawcze

z matematyki kl. V d

Alfreda Molka

1

wtorek

10.30-11.15

z.204

         14.

Zajęcia wyrównawcze

z języka polskiego kl. V b

Urszula Niemirska

1

wtorek

8.40-9.25

av

 

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze i inne w klasach I - III

Zajęcia wyrównawcze i inne w klasach I - III

Semestr I (2014/2015)

  

 

Rodzaj zajęć

Nauczyciel realizujący

Tygodniowy wymiar godzin

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

          1.

Pomoc dzieciom słabszym

s. Barbara Łukawska

2

poniedziałek

13.00-14.00

105

          2.

Zajęcia muzyczne

?Wesołe nutki?

Marzanna Urazińska

1

piątek

15.45-16.30

 

          3.

Zajęcia plastyczne

dla kl. I-III

Wiesława Boczek

2

środa

12.00-14.00

 

          4.

Zajęcia plastyczne

dla kl. O

Sylwia Zalega

2

piątek

9.35-11.15

 

          5.

Zajęcia wyrównawcze

kl. I a

Anna Bednarczyk

2

środa

11.20-12.40

z.107

          6.

Zajęcia wyrównawcze

kl. I b

Joanna Spadło

2

     

          7.

Zajęcia wyrównawcze

kl. I c

Katarzyna Klimek

2

     

          8.

Zajęcia wyrównawcze

kl. Id

Marianna Barul

1

środa

11.25-12.10

 

          9.

Zajęcia wyrównawcze

kl. Id

Marianna Barul

1

piątek

11.25-12.10

 

         10.

Zajęcia wyrównawcze

kl. I e

Anna Filipczak

2

piątek

14.10-15.45

 

         11.

Zajęcia wyrównawcze

kl. I f

Katarzyna Sołtysik

2

poniedziałek

11.15-13.05

z.109

         12.

Zajęcia wyrównawcze

kl. II b

Dorota Głowacka

2

wtorek

11.15-13.05

105

         13.

Zajęcia wyrównawcze

kl. II c

Wioletta Białas

2

wtorek

11-15-12.30

105

         14. 

Zajęcia wyrównawcze

kl. II d

Agnieszka Rożenek

1

piątek

13.20-14.09

C1

         15.

Zajęcia wyrównawcze

kl. III a

Anna Mijas

2

     

         16. 

Zajęcia wyrównawcze

kl. III b

Beata Popecka

2

poniedziałek

9.35-11.15

105

         17. 

Zajęcia wyrównawcze

kl. III c

Sylwia Kurkowska

2

wtorek, czwartek

11.15-12.10

105

         18.

Zajęcia wyrównawcze

kl. VI c

Urszula Trębarczyk

1

piątek

13.20-14.05

 

         19.

Zajęcia wyrównawcze

kl. III c

Urszula Trębarczyk

1

środa

12.20-13.05

 

         20.

Zajęcia plastyczne

kl. I-III

Wiesława Boczek

2

środa

12.00-14.00

 

 

 
 

Szukaj

Liczba odsłon

Odsłon artykułów:
1211334

Online

Odwiedza nas 116 gości oraz 0 użytkowników.