Szkoła Podstawowa nr 1 w Opocznie

im. Kornela Makuszyńskiego

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2016-2017; semestr I

 

Nazwa zajęć, klasa

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

Zajęcia wyrównawcze kl. IV-VI 

Matematyka nie jest groźna

Jadwiga Kochanowska

poniedziałek

13:20-14:05

101

Język polski na co dzień , 6a

Dorota Cichańska

poniedziałek

13:20-14:05

206

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego, 6b

Beata Sadura

poniedziałek

12:20-13:05

222

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego, 6c, 5a

Beata Sadura

środa

13:20-14:05

210

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego, 6b

Beata Sadura

piątek

9:35-10:20

C1

Nie taka matma straszna..., 6c

Anna Bobrowska

wtorek

13:20-14:05

207

,,Matematyka jest wszędzie"

Alfreda Molka

czwartek

12:20-13:05

202

Zajęcia dodatkowe z języka polskiego, 6b

Beata Sadura

czwartek

8:40- 9:25

do uzgodnienia

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego ,5b.

Iwona Augustyniak-Bogacz

piątek

12:20-13:05

202

"Matematyka jest wszędzie", 4c

Wiktoria Markiewicz

poniedziałek

13:20-14:05

204

"Matematyka jest wszędzie", 5b

Wiktoria Markiewicz

środa

13:20-14:05

204

Zajęcia dodatkowe z matematyki,  chłopcy 5a

Grażyna Pytlos

środa

12:20-13:05

219

Zajęcia dodatkowe z matematyki, dziewczęta 5a

Grażyna Pytlos

czwartek

13:20-14:05

219

Zajęcia wyrównawcze kl. I-III 

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla uczennicy z objawami ,,ryzyka dysleksji" w klasie 2e

Beata Popecka

poniedziałek

9:35-10:20

zaplecze 103

"Ortografia na wesoło" klasa 3f

Katarzyna Sołtysiak

poniedziałek

10:30-11:15

109 zaplecze

Zajęcia wyrównawcze w kl. 1 "Warto się uczyć "

Dorota Głowacka

poniedziałek

11:25-12:10

zaplecze 101

Czytam i piszę doskonale

Mirosława Synowiec

poniedziałek

11:25-12:10

zaplecze 107/109

"Ortografia na wesoło" klasa 3f

Katarzyna Sołtysiak

poniedziałek

9:35-10:20

109 zaplecze

"Umiem, rozumiem, potrafię" 3e

Anna Filipczak

wtorek

11:25-12:10

109 zaplecze

Rozumiem i umiem, 2c

Urszula Dżoleva

wtorek

12:20-13:05

zaplecze 107/109

Doskonalę czytanie i pisanie

Anna Król

wtorek

15:00-15:45

110

Zajęcia korekcyjne - nauka poprawnego pisania.

Anna Bednarczyk

wtorek

9:35-10:20

zaplecze 103

Moje spotkanie z Jezusem w Komunii Św.

s.Barbara Łukawska

środa

8:40- 9:25

zaplecze 107/109

"Umiem, rozumiem, potrafię" 3e

Anna Filipczak

środa

11:25-12:10

109 zaplecze

Liczę doskonale

Mirosława Synowiec

środa

11:25-12:10

zaplecze 107/109

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w klasie 2d.

Sylwia Kurkowska

czwartek

11:25-12:10

zaplecze 103

Doskonalę liczenie

Anna Król

piątek

10:30-11:15

zaplecze 107/109

Powtarzam, utrwalam, uzupełniam''

Marianna Barul

środa

9:35-10:20

 

Zajęcia wyrównawcze dla klasy III

Joanna Spadło

środa

12:20-13:05

 

Zajęcia wyrównawcze dla klasy II.

Ewa Kaczmarczyk

czwartek

10:30-11:15

 

Super pierwszak

Wioletta Białas

czwartek

12:20-13:05

109

Ćwiczę, więc potrafię.

Katarzyna Klimek

środa

10:30-11:15

Zaplecze 107

Zajęcia dla dzieci zagrożonych ryzykiem dysleksji.

Anna Sobolewska

wtorek

11:25-12:10

 

Zajęcia sportowe kl. IV-VI 

Piłka nożna dziewcząt i chłopców

Andrzej Domagała

poniedziałek

15:50-16:35

sala

gimnastyczna

Zajęcia artystyczne, plastyczne kl. IV-VI 

Kółko plastyczne dla uczniów kl. 4-6 SP

Mariola Sikorska

poniedziałek

13:20-14:05

wolna w seg. C

Zajęcia artystyczne, plastyczne kl. I-III 

Papierowe cuda

Wiesława Boczek

wtorek

11:25-12:10

świetlica szkolna

Bawimy się w teatr, 0 - II

Anna Sadowska - Tomasik

wtorek

10:30-11:15

111

Zajęcia muzyczno - ruchowe

Marzanna Urazińska

do

 uzgodnienia

do uzgodnienia

do uzgodnienia

Koła zainteresowań 

Szkolny Klub Ekologiczny - przyrodnicze kółko zainteresowań dla klas szóstych

Marzanna Mastalerz

poniedziałek

13:20-14:05

201

Szkolny Klub Ekologiczny - przyrodnicze kółko zainteresowań dla klas szóstych

Marzanna Mastalerz

wtorek

14:10-14:55

201

Koła przedmiotowe

Język angielski klasa 3

Karina Świtkowska

środa

12:20-13:05

zaplecze 107/109

Zajęcia dodatkowe z matematyki ,,Matematyka jest wszędzie", 6a, 6b, 6d

Alfreda Molka

środa

13:20-14:05

203 lub 207

English is fun- klasy czwarte

Urszula Trębarczyk

piątek

13:20-14:05

207

Inne zajęcia 

Zajęcia informatyczno - matematyczne - gry edukacyjne

Wiktoria Markiewicz

środa

14:10-14:55

204

Mistrzowie Kodowania, klasy 4

Wiktoria Markiewicz

piątek

13:20-14:05

204

Opieka nad uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi na lekcjach religii, kl. 3b

Kinga Tępińska

poniedziałek

11:25-12:10

102

"Angielski jest łatwy". Doraźna pomoc uczniom klas IV i V szkoły podstawowej w nauce języka angielskiego.

Anna Wilk

poniedziałek

13:20-14:05

208

Trening ortograficzny

Ewa Cichawa-Kaczmarczyk

poniedziałek

14:10-14:55

105

Opieka nad dzieckiem autystycznym podczas lekcji religii

Dominika Kwaśniak

czwartek

13:20-14:05

101

Opieka nad dzieckiem niepełnosprawnym w trakcie lekcji religii

Dominika Kwaśniak

wtorek

13:20-14:05

101

Opieka nad uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi na lekcjach religii, 3b

Kinga Tępińska

wtorek

11:25-12:10

102